Jeśli chcesz otrzymywać od Peugeot Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Peugeot Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj .

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Peugeot Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Modele

Nowy PEUGEOT 2008 nagrodzony w plebiscycie portalu Wirtualna Polska

21/10/2020. Kategoria: Modele

Nowy PEUGEOT 2008 – kandydat do przyszłorocznego tytułu Car Of The Year – wygrał w kategorii „Wnętrze Roku” w tegorocznej edycji plebiscytu portalu Wirtualna Polska.

Już po raz trzeci dziennikarze motoryzacyjni Wirtualnej Polski wskazali najlepsze samochody na polskim rynku, a po raz pierwszy jury stanowiły połączone zespoły redakcyjne Autokult.pl i AutoCentrum.pl.

 

40 modeli samochodów dostępnych na polskim rynku zmagało się o miano najlepszego w 10 kategoriach. W kategorii „Wnętrze Roku Wirtualnej Polski 2020” zwyciężył PEUGEOT 2008. Dziennikarze Wirtualnej Polski docenili wnętrze zaprojektowane przez markę PEUGEOT już kolejny rok z rzędu. Dwa lata temu w podobnej kategorii wygrał PEUGEOT 5008, z kolei rok temu w kategorii związanej ze stylistyką wnętrza triumfował PEUGEOT 508.

 

Nakreślenie odważnych i ponadczasowych linii nadwozia to dla stylisty wyzwanie. Jednak jeszcze więcej umiejętności i doświadczenia wymaga kontynuowanie takiego projektu we wnętrzu. Styliści marki PEUGEOT pamiętają, że obcując z samochodem, większość czasu spędzamy w jego kabinie. Dlatego zaprojektowali auto, w którym samo przebywanie będzie bardzo przyjemne. Niezmiennie doceniamy także wyjątkową ergonomię wnętrz PEUGEOT. PEUGEOT i-Cockpit® to rozwiązanie godne naśladowania — mała, nisko umieszczona kierownica, wysoko ustawione zegary — to wszystko sprawia, że pozycja za kierownicą, ułatwiająca bezpieczną i dynamiczną jazdę, może być obiektem zazdrości wielu innych producentów – powiedział Mateusz Zmysłowski, redaktor naczelny serwisów Autokult.pl, AutoCentrum.pl i WP Moto.