Jeśli chcesz otrzymywać od Peugeot Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Peugeot Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj .

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Peugeot Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Marka

PEUGEOT - marka samochodowa z najlepszym wizerunkiem we Francji

13/10/2020. Kategoria: Marka

Z badania przeprowadzonego przez YouGov wynika, że wśród marek samochodowych PEUGEOT cieszy się najlepszą opinią wśród Francuzów. Marka spod znaku lwa wyprzedziła nawet niemieckich producentów samochodów.

YouGov to międzynarodowa firma z siedzibą w Londynie zajmująca się internetowymi badaniami rynku, założona w maju 2000 roku. Grupa YouGov ma 21 oddziałów na świecie: w Europie, w Stanach Zjednoczonych i na Bliskim Wschodzie.

 

YouGov przeprowadził badanie na reprezentatywnej próbie 14 000 osób. Badanie pozwala lepiej określić profil klientów marki. Możemy się dowiedzieć, że 79% właścicieli samochodów marki uważa, że ich samochód jest dostosowany do potrzeb rodziny, 36% chce, żeby reklamy marki dostarczały im rozrywki, a 31% respondentów kupuje wyłącznie samochody produkowane w ich kraju.

 

Wynik badania to dla marki PEUGEOT niezwykły sukces będący ukoronowaniem trwającego już od kilku lat procesu podwyższania klasy modeli marki, a także wyraz uznania dla rasowej stylistyki i wyjątkowej przyjemności jazdy samochodami spod znaku lwa. PEUGEOT wyróżnia się również niezawodnością i bardzo wysoką jakością wykończenia, dzięki którym marka już od ponad 210 lat wyznacza standardy w światowej motoryzacji.

 

„W momencie obchodów 210-lecia marki jesteśmy dumni, że w opinii Francuzów zajęliśmy pierwsze miejsce pod względem wizerunku. To nagroda za wieloletnią pracę zespołów konstrukcyjnych i projektowych oraz sieci sprzedaży” ‒ oświadczył Guillaume COUZY, dyrektor PEUGEOT France.