Jeśli chcesz otrzymywać od Peugeot Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Peugeot Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj .

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Peugeot Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Modele

NOWY PEUGEOT e-BOXER – NEXT GEN e-VAN

27/08/2020. Kategoria: Modele

Po rekordzie sprzedaży samochodów dostawczych w 2019 roku z blisko 274 tysiącami wydanych samochodów, marka PEUGEOT przyspiesza ofensywę na tym rynku i przechodzi do kolejnego etapu elektryfikacji swojej gamy.

W uzupełnieniu do nowego PEUGEOT e-Experta, marka PEUGEOT z dumą przedstawia nowego PEUGEOT e-BOXERA w wersji z napędem w 100% elektrycznym. To doskonały przykład strategii marki „Power Of Choice” zakładającej wybór rodzaju napędu w gamie dostawczej.

 

Na fali sukcesu handlowego poprzednich generacji z ponad 1 250 000 sprzedanych samochodów w 110 krajach od momentu premiery rynkowej w 1994 roku, PEUGEOT Boxer wprowadza nową ofertę na rynku furgonów. Będzie teraz dostępny z silnikiem elektrycznym w wersji PEUGEOT e-Boxer:

- 2 poziomy zasięgu sięgającego nawet do 340 km zgodnie z protokołem WLTP (w trakcie homologacji),
- 2 pojemności akumulatora trakcyjnego 37 kWh i 70 kWh,
- 4 długości i 3 wysokości nadwozia,
- ładowność sięgająca 1890 kg (w zależności od wersji),
- przestrzeń ładunkowa nawet 17 m3, identyczna jak w wersji spalinowej.

 

Nowy PEUGEOT e-Boxer zapewnia doskonałe parametry użytkowe, modularne wnętrze i możliwości zabudowy, tak ważne dla klientów biznesowych. Umożliwia również wjazd bez ograniczeń do centrów miast.
Zachowuje wszystkie cechy oryginalnego PEUGEOT Boxera – bez kompromisów i z zerową emisją.