Jeśli chcesz otrzymywać od Peugeot Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Peugeot Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj .

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Peugeot Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Marka

PEUGEOT & FOCAL - wspólne wartości

13/08/2020. Kategoria: Marka

Firma PEUGEOT od 2014 r. współpracuje z renomowaną francuską marką FOCAL przy projektowaniu samochodowych systemów Hi-Fi. W 2016 r. współpraca ta nabrała znacznej dynamiki, w związku z wprowadzeniem na rynek przez PEUGEOT nowych modeli 3008 i 5008. Obydwaj producenci podzielają wspólne wartości, co stanowi niezbędny punkt wyjścia do doskonałej współpracy.

Firma FOCAL jest uznawana za światowego lidera w dziedzinie rozwiązań Hi-Fi. Ten francuski producent z siedzibą w Saint-Étienne we Francji posiada w swojej bogatej ofercie zestawy kina domowego i głośniki multimedialne, samochodowe systemy audio, monitory studyjne oraz słuchawki audiofilskie. Wszystkie produkty marki FOCAL są projektowane i opracowywane we Francji w oparciu o doświadczenie 40 lat innowacji w obszarze ekskluzywnych i opatentowanych technologii akustycznych.

 

Inżynierowie firmy FOCAL rozpoczynają pracę na bardzo wczesnym etapie projektowania pojazdu. Już od pierwszych szkiców projektowych brane są pod uwagę liczne czynniki mające decydujące znaczenie dla uzyskania optymalnego obrazu dźwiękowego, przy jednoczesnym uwzględnieniu kryteriów wykonalności, a także wymogów w zakresie montażu, wydajności itd.

 

Zobacz film PEUGEOT & FOCAL