Jeśli chcesz otrzymywać od Peugeot Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Peugeot Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj .

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Peugeot Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Modele

PEUGEOT 308 ROADTRIP

18/06/2020. Kategoria: Modele

Wraz z wprowadzeniem na rynek nowej gamy PEUGEOT 308 wyposażonej w cyfrowy PEUGEOT i-Cockpit®, marka wprowadza specjalną serię o nazwie "Roadtrip".
Ta limitowana seria, która bazuje na poziomie wyposażenia Allure Pack, jest dostępna zarówno w wersji hatchback, jak i SW (wersja kombi).
Dzięki charakterystycznemu wystrojowi i standardowemu wyposażeniu, specjalna seria "Roadtrip" jest szczególnie predysponowana do podróży.

WYRÓŻNIAJĄCE ELEMENTY

 

PEUGEOT 308 "Roadtrip" posiada charakterystyczne elementy, niektóre z nich zaprojektowane specjalnie dla tej serii. Spersonalizowane wnętrze Orange Sunset idealnie komponuje się z lakierem Niebieski Vertigo, nowością w gamie PEUGEOT 308. Lakier ten ma głębię i nasycenie koloru uzyskane dzięki zastosowaniu technologii trzech warstw. Technika ta wymaga drugiej warstwy bazowej przed nałożeniem lakieru, aby uzyskać większy efekt, nawet w sytuacjach słabego oświetlenia. Unikatowy w tej gamie kolorystycznej, Niebieski Vertigo pojawił się przy okazji premier nowego PEUGEOT 208 i nowego PEUGEOT 2008. Specjalna seria "Roadtrip" dostępna jest również we wszystkich innych kolorach nadwozia proponowanych w gamie PEUGEOT 308.

 

Z zewnątrz specjalna seria "Roadtrip" jest rozpoznawalna na pierwszy rzut oka dzięki:

- logo "Roadtrip" umiejscowionemu na przednich błotnikach,

- 16-calowym felgom „ZYRCON” w wersji diamentowanej,

- przyciemnianym szybom w tylnych drzwiach i klapie bagażnika.

 

Dzięki elementom charakterystycznym dla tej wyjątkowej serii, wnętrze również robi niepowtarzalne wrażenie:

- tapicerka Alcantara© Mistra z przeszyciami w kolorach Orange Sunset i Szary Tramontane,

- logo "Roadtrip"na przednich siedzeniach,

- dywaniki podłogowe z przeszyciami Orange Sunset i Szary Tramontane,

- kierownica, panele drzwiowe, centralny podłokietnik, dźwignia zmiany biegów (w wersji manualnej) z przeszyciami w kolorach Orange Sunset i Szary Tramontane,

- aluminiowy zestaw pedałów, podnóżek i progi drzwi z logo PEUGEOT.