Jeśli chcesz otrzymywać od Peugeot Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Peugeot Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj .

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Peugeot Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Marka

EUROREPAR Car Service kontynuuje ekspansję na arenie międzynarodowej

24/02/2020. Kategoria: Marka

• Eurorepar Car Service liczy już ponad 5 000 warsztatów na całym świecie.
• Eurorepar Car Service jest wielomarkową siecią warsztatów z usługami przeglądowymi i naprawczymi, która kontynuuje międzynarodową ekspansję i w drugiej połowie 2019 roku wkroczyła na rynki Słowacji, Chorwacji, francuskich departamentów zamorskich (DOM) oraz Panamy.
• W Polsce Eurorepar Car Service zadebiutował w połowie 2017 roku i stale się rozwija.

Wielomarkowa sieć warsztatów naprawczych należąca do Groupe PSA już drugi rok z rzędu zdobyła we Francji branżową nagrodę Grand Prix des Réseaux czasopisma „Décision Atelier” oraz ostatnio została zaliczona przez magazyn „Capital” do „Najlepszych brandów 2020” w swojej kategorii, za jakość usług.

 

Eurorepar Car Service kontynuuje międzynarodową ekspansję: po wejściu na rynek austriacki na początku ubiegłego roku, w jego drugiej połowie rozszerzyła działalność o kolejne rynki, w tym Słowację, Chorwację, Gwadelupę, Martynikę, Réunion i Panamę.

 

We wszystkich krajach, w których jest już obecna zwiększyła również zasięg terytorialny. Aktualnie należy do niej ponad 5 000 warsztatów w 26 krajach, w tym w 11 krajach pozaeuropejskich.


Na polskim rynku obecnie funkcjonują 64 warsztaty, a jeszcze w 2020 roku spodziewane jest uruchomienie kolejnych kilkunastu punktów.