Jeśli chcesz otrzymywać od Peugeot Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Peugeot Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj .

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Peugeot Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Modele

Nowy PEUGEOT 208 zwycięża w plebiscycie „Auto Świat Moto Awards”

16/01/2020. Kategoria: Modele

Nowy PEUGEOT 208 zwyciężył głosami czytelników w plebiscycie „Auto Świat Moto Awards”, w kategorii „Stylowo w mieście”.

Plebiscyt „Auto Świat Moto Awards” nagradza najlepsze samochody roku. Redakcja Auto Świat i Autoswiat.pl nominowała do ostatniej edycji plebiscytu 51 nowych samochodów (które zadebiutowały w 2019 roku) w 8 kategoriach. Zwycięzców wyłonili czytelnicy Auto Świat i Autoswiat.pl.
Laureat w kategorii „Stylowo w mieście” został ogłoszony podczas ceremonii wręczenia nagród Auto Świat Moto Awards 2019, która odbyła się 15 stycznia br. w hotelu Victoria Sofitel w Warszawie. Nagrodę z rąk redaktora naczelnego Stanisława Sewastianowicza odebrała Ewa Milczarek-Vaubourg – dyrektor marketingu marki PEUGEOT w Polsce.

 

Nowy PEUGEOT 208 niedawno zadebiutował na polskim rynku. Patrząc na dotychczasowe wyniki na innych rynkach europejskich – blisko 60 tys. zamówień od momentu debiutu – jestem przekonana, że zdobędzie uznanie również wśród polskich klientów, czego dowodem jest między innymi nagroda przyznana przez czytelników prestiżowego magazynu motoryzacyjnego jakim jest Auto Świat. PEUGEOT 208 zyskuje powszechne uznanie dzięki porywającemu designowi, zarówno zewnętrznemu, jak i wewnętrznemu – między innymi najnowszej generacji PEUGEOT i-Cockpit® 3D, innowacyjnej koncepcji stanowiska kierowcy. Te atuty bez wątpienia przyczyniły się do wygranej tego modelu w plebiscycie „Auto Świat Moto Awards” powiedziała Ewa Milczarek-Vaubourg.