Jeśli chcesz otrzymywać od Peugeot Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Peugeot Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj .

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Peugeot Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Modele

PEUGEOT e-EXPERT - ekspert w zakresie napędu elektrycznego

07/11/2019. Kategoria: Modele

Wprowadzenie na rynek modelu PEUGEOT e-EXPERT to kolejny krok PEUGEOT w procesie elektryfikacji gamy modelowej marki. Celem jest zelektryfikowanie 100% modeli dostawczych do 2021 roku.
Wersja PEUGEOT e-EXPERT pozwoli marce umocnić wiodącą pozycję swoich modeli dostawczych i PEUGEOT EXPERTA w Europie.

Dwa zasięgi (200 km i 300 km według protokołu WLTP) i kompletna gama: wybór napędu elektrycznego nie będzie oznaczał rezygnacji z atutów, które zadecydowały o sukcesie PEUGEOT EXPERTA.

Wychodząc z założenia, że większość użytkowników biznesowych pokonuje dziennie nie więcej niż 300 km, wprowadzenie elektrycznej wersji PEUGEOT EXPERTA wydało się oczywiste.


Jest to tym bardziej oczywiste, że wjazd do centrów miast objęty jest coraz ostrzejszymi ograniczeniami, a niektóre miasta zezwalają na wjazd do tych stref wyłącznie pojazdom w 100% elektrycznym.