Jeśli chcesz otrzymywać od Peugeot Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Peugeot Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj .

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Peugeot Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Modele

Nowy PEUGEOT 508 SW został wyróżniony nagrodą w prestiżowym teście Fleet Cars&Vans 2019

27/06/2019. Kategoria: Modele

W tym roku marka PEUGEOT po raz kolejny zdobyła uznanie w teście Fleet Cars&Vans,
zorganizowanym przez magazyn „Fleet”. Została tym razem nagrodzona w kategorii „Duży
Samochód Firmowy” za model Peugeot 508 SW, który właśnie zadebiutował na polskim rynku.

Magazyn „Fleet” już po raz piąty zorganizował flotowy test samochodów osobowych i użytkowych. W testach Fleet Cars&Vans, Auto Premium wzięło udział 80 samochodów dla biznesu.

 

W rolę jurorów wcieliło się grono 100 ekspertów odpowiedzialnych za flotę samochodową w dużych firmach z różnych branż, przedstawiciele firm leasingowych oraz z sektora Car Fleet Management. Pod okiem profesjonalnej kadry instruktorów przeprowadzono próby na dużej i małej pętli toru Kielce w Miedzianej Górze, próby off roadowe oraz jazdy na drogach publicznych.

 

Nagroda w testach Fleet Cars&Vans to kolejne wyróżnienie dla marki Peugeot przyznane przez branżę flotową. W niedawno rozstrzygniętym plebiscycie Fleet Awards marka została z kolei nagrodzona w kategorii „Najlepszy mały samochód dostawczy” za model Peugeot Partner oraz zdobyła nagrodę czytelników MŚP Biznes, w kategorii „Najlepszy samochód dla przedsiębiorców”, dla modelu Peugeot 508 w wersji sedan.