Jeśli chcesz otrzymywać od Peugeot Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Peugeot Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj .

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Peugeot Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Marka

Marka PEUGEOT została wybrana „najbardziej niezawodną marką wśród samochodów z segmentu mainstream” w badaniu J.D Power

17/05/2019. Kategoria: Marka

• Ponad 11 000 właścicieli samochodów w Wielkiej Brytanii, którzy wzięli udział w badaniu J.D. Power, uznało PEUGEOT za „najbardziej niezawodną markę samochodów z segmentu mainstream”.
• W badaniu PEUGEOT 208 został uznany przez właścicieli za „najbardziej niezawodny mały samochód”.
• Badanie dotyczyło wszystkich aspektów bycia właścicielem samochodu w pierwszych 12-36 miesiącach.

W Wielkiej Brytanii, w corocznym badaniu zadowolenia klientów przeprowadzanym przez J.D. Power, ponad 11 000 właścicieli samochodów wybrało PEUGEOT „najbardziej niezawodną marką samochodów z segmentu mainstream”. Natomiast PEUGEOT 208 otrzymał tytuł „najbardziej niezawodnego małego samochodu”.

 

Ceremonia przyznania tytułów odbyła się w Muzeum Nauki w Londynie.

 

J.D. Power jest jednym z najbardziej zaufanych badań niezawodności w Wielkiej Brytanii.

 

Ponad 11 000 właścicieli ocenia w nim swoje samochody w pierwszych 12-36 miesiącach posiadania.

 

PEUGEOT został uznany za „najbardziej niezawodną markę samochodów z segmentu mainstream” w Wielkiej Brytanii, wyprzedzając wielu kluczowych pretendentów do tego tytułu. Zwycięstwo oznacza, że właściciele byli najbardziej zadowoleni z niezawodności, kosztów utrzymania i jakości wykonania samochodów PEUGEOT.