Jeśli chcesz otrzymywać od Peugeot Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Peugeot Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj .

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Peugeot Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Marka

Groupe PSA kontynuuje testy jazdy autonomicznej w ramach projektu europejskiego L3Pilot

24/04/2019. Kategoria: Marka

Groupe PSA kontynuuje testy jazdy autonomicznej. Od początku kwietnia samochody grupy z systemem autonomicznego prowadzenia poziomu 3*, w ramach europejskiego projektu L3Pilot, poruszają się po drogach publicznych. Przez cały czas trwania projektu, samochody grupy biorą udział w testach drogowych, których celem jest sprawdzenie prawidłowego działania funkcji jazdy autonomicznej na drogach szybkiego ruchu.

Udział Groupe PSA w tym projekcie, wraz z międzynarodowym zespołem partnerów, poszerza know-how koncernu w zakresie samochodów autonomicznych. Groupe PSA podzieli się ze wszystkimi partnerami (europejskimi producentami samochodów, ośrodkami badań naukowych oraz zarządami dróg) doświadczeniem zgromadzonym w czasie testów. Przyczyni się to do rozwoju systemów prowadzenia i ustalenia kodeksu dobrych praktyk.