Jeśli chcesz otrzymywać od Peugeot Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Peugeot Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj .

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Peugeot Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Marka

Wzmocnienie struktury organizacyjnej działu komunikacji Groupe PSA w Polsce

19/12/2018. Kategoria: Marka

W ramach zwiększania efektywności Groupe PSA w Polsce oraz ujednolicenia struktury organizacyjnej firmy, został wyodrębniony osobny dział Public Relations. Nowa organizacja działu ma na celu zapewnienie bardziej efektywnej koordynacji działań komunikacyjnych w ramach Groupe PSA w Polsce, z zachowaniem odrębności i właściwego pozycjonowania marek Peugeot, Citroën, DS i Opel.

Wojciech Osoś, dotychczasowy dyrektor public relations marki Opel, obejmuje stanowisko dyrektora Działu Public Relations Groupe PSA w Polsce. Na nowym stanowisku będzie odpowiadał za całokształt działań komunikacyjnych Groupe PSA oraz za działania komunikacyjne marki Opel.

Dorota Kozłowska, public relations manager marki Peugeot, będzie kontynuowała pracę na dotychczasowym stanowisku, odpowiadając za działania komunikacyjne marki Peugeot.

Klaudia Dawidko, dotychczasowy koordynator public relations i eventów marek Citroën i DS obejmuje stanowisko public relations managera marek Citroën i DS, na którym będzie kontynuowała dotychczasowe działania.  

Magdalena Derewicz-Wodzicka,koordynator public relations marki Opel, przechodzi do działu marketingu marek Citroën i DS, gdzie obejmie stanowisko managera komunikacji marketingowej marek Citroën i DS.