Jeśli chcesz otrzymywać od Peugeot Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Peugeot Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj .

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Peugeot Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Marka

Firma Peugeot Polska była Partnerem strategicznym 23. Wielkiej Gali Integracji

22/11/2018. Kategoria: Marka

Firma Peugeot Polska już po raz siódmy była Partnerem Wielkiej Gali Integracji, która odbyła się w ostatnią sobotę w Warszawie, w Arenie Ursynów i zgromadziła jak co roku ogromną liczbę osób.

Tegoroczna Wielka Gala Integracji była 23. edycją tej niezwykłej uroczystości - największego święta osób z niepełnosprawnością w Polsce, będącego okazją do spotkania osób z różnymi rodzajami niepełnosprawności z całego kraju, a także osób publicznych, polityków, przedstawicieli mediów, firm angażujących się w działania na rzecz osób z niepełnosprawnością oraz przedstawicieli organizacji pozarządowych.

Tegoroczna Wielka Gala Integracji była pierwszą, na której zabrakło śp. prezesa Piotra Pawłowskiego. Duża część uroczystości poświęcona została wspomnieniom o tym niezwykłym człowieku - założycielu Integracji, który swoje życie poświęcił walce o polepszenie codzienności osób z niepełnosprawnością we wszystkich obszarach. Nie zabrakło jednak promocji dostępności i praktycznych rozwiązań architektonicznych oraz cyfrowych, dobrej muzyki i twórczości osób z niepełnosprawnością. Podczas Gali wręczono także tradycyjne Medale Przyjaciel Integracji. Z rąk Ewy Pawłowskiej, żony Piotra Pawłowskiego, nowej prezes Integracji, odebrali je Janina Graban i Michał Walewski, jego wieloletni asystenci.

Galę poprowadzili w tym roku Tomasz Wolny, dziennikarz i prezenter oraz Olga Bończyk, aktorka i wokalistka, która od lat angażuje się w liczne działania na rzecz osób z niepełnosprawnością.