Jeśli chcesz otrzymywać od Peugeot Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Peugeot Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj .

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Peugeot Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Modele

PEUGEOT e-LEGEND Concept zdobywcą Grand Prix Auto-Plus, RTL i M6 na Międzynarodowym Salonie Samochodowym Paryż 2018

18/10/2018. Kategoria: Modele

PEUGEOT e-LEGEND Concept otrzymał 12 października Grand Prix Auto Plus, RTL i M6 w kategorii samochodów koncepcyjnych. Światowa premiera modelu odbyła się podczas tegorocznego salonu w Paryżu, a otrzymana nagroda potwierdza zainteresowanie publiczności najnowszym samochodem studyjnym PEUGEOT.

Nagrodę dla PEUGEOT e-LEGEND Concept odebrał Gilles Vidal, dyrektor stylu PEUGEOT. Nowy samochód koncepcyjny przedstawia optymistyczną wizję przyszłości PEUGEOT ukierunkowaną na przyjemność z jazdy. Jest swoistym manifestem technologicznym w 100% elektrycznego, autonomicznego i inteligentnego samochodu PEUGEOT, oferującego możliwość personalizacji.

Ten piękny samochód nawiązuje do najlepszych tradycji marki.