Jeśli chcesz otrzymywać od Peugeot Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Peugeot Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj .

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Peugeot Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Modele

Nowy PEUGEOT 508 otrzymał nagrodę portalu Automotive News Europe za najlepszą stylistykę

09/10/2018. Kategoria: Modele

Nagrodę tegorocznej edycji konkursu Eurostar Design odebrał Pierre-Paul Mattei, dyrektor ds. stylu nowego PEUGEOT 508. Nowy model został doceniony za stylistykę, która przełamuje konwencje.
Portal motoryzacyjny Automotive News Europe co roku przyznaje nagrody za wybitne innowacje w branży motoryzacyjnej.

Pierre-Paul Mattei oraz członkowie zespołu projektowego, którzy pracowali nad stylistyką nowego PEUGEOT 508, otrzymali nagrodę w konkursie zorganizowanym przez portal Automotive News Europe.

Jurorzy docenili odważne wzornictwo, które wyróżnia się na tle tradycyjnych kanonów stylistycznych sedanów z segmentu D. Dzięki śmiałym decyzjom projektantów nowy model jest krótszy od swojego poprzednika i wyposażony w drzwi bez obramowania szyb. Ten zabieg stylistyczny pozwolił na obniżenie nadwozia w porównaniu z głównymi konkurentami. Dzięki temu nowy PEUGEOT 508 ma rasowy wygląd i doskonale prezentuje