Jeśli chcesz otrzymywać od Peugeot Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Peugeot Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj .

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Peugeot Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Marka

PEUGEOT Cycles na Salonie Samochodowym w Paryżu - premiera czterech nowych rowerów i uruchomienie sprzedaży internetowej

27/09/2018. Kategoria: Marka

PEUGEOT uruchamia sprzedaż eLC01, miejskiego roweru w stylu neo-retro z gamy LEGEND, z elektrycznym wspomaganiem napędu. Marka przedstawia również trzy światowe premiery rowerów Powertube z wbudowanym akumulatorem: dwa modele trekkingowe, eT01 FS z pełną amortyzacją i eT01 oraz rower szosowy eR02. Rowery będą eksponowane podczas Salonu Samochodowego w Paryżu od 4 października (Dni prasowe 2-3 października). Rowery PEUGEOT są już dostępne w sprzedaży internetowej we Francji.

Nowy rower PEUGEOT eLC01 w sprzedaży
(e=electric, L=LEGEND, C= City, 01= klasa wyższa)

 

PEUGEOT eLC01 to miejski rower w stylu neo-retro z elektrycznym wspomaganiem napędu, mający wszystkie cechy potencjalnego bestsellera.

 

Nowoczesny i zaawansowany technologicznie rower PEUGEOT eLC01 jest wygodny w prowadzeniu dzięki 8-stopniowej przekładni. Jego zasięg może wynieść nawet do 70 kilometrów, a bezpieczną jazdę zapewniają hamulce tarczowe. Zwarta budowa ramy powoduje, że jest zwrotny, siodełko z amortyzowanymi sprężynami gwarantuje wygodę podczas poruszania się po mieście. Praktyczny bagażnik Racktime umożliwia szybkie przymocowanie bagaży na czas jazdy.

 

Stylistyka neo-retro spod znaku Peugeot Design Lab, która odwołuje się do 130 lat historii marki PEUGEOT Cycles, z pewnością wywoła zachwyt odwiedzających Salon. Konstrukcja ramy typu „mono hauban”, która jednocześnie mocuje tylne koło i bagażnik, przypomina modele rowerów z lat 50., 60. i 70. Potrójny znak lwa na tarczy zębatej przy pedałach, kolory: biały, niebieski, pomarańczowy, zielony i ciemnofioletowy nawiązują do kultowych modeli marki, zaś motyw szachownicy na ramie symbolizuje sportowe dokonania PEUGEOT Cycles.

 

Rower eLC01 jest uzupełnieniem gamy rowerów PEUGEOT LEGEND i jednocześnie poszerzeniem oferty e-Bikes PEUGEOT. Rower będzie prezentowany na Salonie Samochodowym w Paryżu i dostępny w sprzedaży online u wszystkich dystrybutorów marki PEUGEOT Cycles w cenie 1399 euro brutto.