Jeśli chcesz otrzymywać od Peugeot Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Peugeot Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj .

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Peugeot Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Marka

NAGRODY DLA PEUGEOT POLSKA OD EKSPERTÓW FLOTOWYCH

06/07/2018. Kategoria: Marka

Magazyn „Fleet” już po raz czwarty zorganizował test flotowych samochodów osobowych i użytkowych. W Fleet Cars&Vans i Fleet Auto Premium wzięło udział 90 samochodów. Peugeot Boxer zdobył nagrodę w kategorii „Duży Samochód Dostawczy”.
Z kolei w plebiscycie „Fleet Derby” Peugeot został nagrodzony w kategorii Produkt/Usługa Flotowa, za najlepszy program serwisowy realizowany przez Autoryzowane Stacje Obsługi (Flotowy Program Serwisowy Peugeot).

Testy Fleet Cars&Vans oraz Fleet Auto Premium odbyły się w dniach 12-13 czerwca na torze „Kielce” w Miedzianej Górze. W role jurorów wcieliło się grono 120 ekspertów odpowiedzialnych za flotę samochodową w dużych firmach z różnych branż, przedstawiciele firm leasingowych oraz z sektora Car Fleet Management. Pod okiem profesjonalnej kadry instruktorów przeprowadzono próby na dużej i małej pętli toru, w emotion tour, strefie SUV i off road oraz sprawdzian jazdy miejskiej. Przygotowano też specjalne próby dla samochodów użytkowych różnych segmentów, sprawdzające zwrotność, ładowność, funkcjonalność przestrzeni ładunkowej dla samochodów dostawczych. W kategorii dużych samochodów dostawczych najwyższe oceny zebrał Peugeot Boxer.

 

Gama nowego Peugeot Boxera oferuje pojazdy przystosowane dla różnych rodzajów działalności, różniące się wysokością, długością i ładownością. Dzięki temu każdy może wybrać wersję najlepiej dopasowaną do swoich potrzeb. Trzy nowoczesne jednostki BlueHDi zapewniają optymalizację kosztów użytkowania dzięki niskiemu zużyciu paliwa, zastosowaniu łańcucha rozrządu i wydłużeniu okresów między przeglądami. Peugeot Boxer to nie tylko duża przestrzeń ładunkowa, ale także ergonomiczna kabina kierowy, bogate wyposażenie (m.in. System Kontroli Trakcji, GripControl, czy system wspomagania ruszania na wzniesieniu). Oprócz standardowych wersji Peugeot oferuje możliwości adaptacji modelu Boxer dla potrzeb konkretnej działalności – np. firm kurierskich, przewozu kosztowności, czy produktów spożywczych (izotermy).