Jeśli chcesz otrzymywać od Peugeot Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Peugeot Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj .

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Peugeot Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Modele

NOWY PEUGEOT RIFTER GOTOWY DO AKCJI! POLSKA GAMA I CENNIKI

02/07/2018. Kategoria: Modele

To więcej niż nazwa. To powołanie.

Nowy PEUGEOT RIFTER wpisuje się w stylistykę najnowszych modeli marki - atrakcyjnych i wyróżniających się na tle innych. Nowy model zwraca uwagę zdecydowanie innowacyjną sylwetką. To samochód, który na co dzień potrafi stawić czoła przygodzie.
Jest udanym połączeniem rasowego stylu z mocną budową. Dzięki swoim cechom równie swobodnie czuje się w miejskiej dżungli co wśród naturalnych pejzaży.
Nowy PEUGEOT RIFTER wyposażony w PEUGEOT i-Cockpit®, zgodnie z obietnicą marki, zapewnia kierowcy intensywne doznania z jazdy i to w każdych warunkach. To absolutna nowość w tym segmencie.

PEUGEOT RIFTER zbudowany na nowej platformie podłogowej jest solidny i wytrzymały. Może stawić czoła nawet najbardziej wymagającym warunkom eksploatacji. Nowy model kultywuje tradycje uniwersalnych, modularnych i praktycznych samochodów. Będzie dostępny w dwóch długościach nadwozia, w wersji 5- lub 7-osobowej. Został wyposażony w mocne, wydajne silniki i technologie najnowszej generacji.

PEUGEOT RIFTER to rasowy łowca przygód, z którym każdy dzień staje się bardziej intensywny. To samochód - inspiracja dla tych, którzy lubią odkrywać świat na nowo każdego dnia.

 

„PEUGEOT zaskakuje i proponuje innowacyjne rozwiązania. Chcemy stać się najlepszym producentem oferującym samochody z wyższej półki skierowane do szerokiego grona odbiorców. Wraz z PEUGEOT RIFTER marka znacząco odnawia swoją ofertę. Proponujemy model, który perfekcyjnie łączy uniwersalność zastosowań z przyjemnością jazdy - znakiem firmowym PEUGEOT. Nowy PEUGEOT RIFTER o wyglądzie eleganckiego, rasowego obieżyświata to samochód z osobowością. To symbol wolności działania”.

Jean-Philippe IMPARATO, dyrektor generalny PEUGEOT

 

Pobierz zdjęcia - Nowy PEUGEOT RIFTER

Pobierz film - Nowy PEUGEOT RIFTER