Jeśli chcesz otrzymywać od Peugeot Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Peugeot Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj .

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Peugeot Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Modele

NOWY PEUGEOT PARTNER Osiągnąć niemożliwe

26/06/2018. Kategoria: Modele

Jak połączyć przyjemne z pożytecznym, by móc codziennie ruszać w drogę z tym samym entuzjazmem, optymalnie wykorzystywać czas, mieć gwarancję bezpieczeństwa i wytrzymałości w każdej sytuacji? Sięgnij po ofertę PEUGEOT, który wprowadza na rynek samochodów dostawczych nowego PEUGEOT PARTNERA.

Nowy model wyposażony w standardzie w PEUGEOT i-Cockpit®, rozwiązanie niespotykane dotąd w tym segmencie, oferuje nową jakość prowadzenia samochodu, która sprzyja produktywności w pracy.

PEUGEOT dokonuje tym modelem rewolucji w segmencie furgonetek. Proponuje bardziej wydajne i dynamiczne rozwiązania oraz zalety użytkowe, które idealnie łączą wszechstronność z przyjemnością jazdy, trwale wpisaną w DNA marki.

PEUGEOT PARTNER to nie tylko energetyczny styl. Ten praktyczny i elegancki model jest wyposażony w niespotykaną dotąd ofertę systemów wspomagania prowadzenia, tych samych co w najnowszych samochodach osobowych. Dwie najważniejsze innowacje to wskaźnik przeciążenia samochodu i system Surround Rear Vision, który za pomocą kamer zapewnia dobrą widoczność w martwym polu widzenia.

 

Nowy model idealnie wpisuje się wymiarami w segment furgonetek, oferuje wysoki komfort oraz bardziej niż kiedykolwiek praktyczną i modułową część ładunkową. To prawdziwe mobilne biuro, które zapewnia stymulujące i bezstresowe warunki pracy.

 

Każdy użytkownik znajdzie dla siebie konfigurację, która umożliwi mu sprawną pracę. Może to być wersja Grip dla klientów, którzy potrzebują solidnego samochodu do pracy w trudnych warunkach, lub wersja Asphalt dla tych, którzy spędzają dużo czasu za kółkiem.

 

Nowy PEUGEOT PARTNER wyzwala w użytkownikach ambicje i przedsiębiorczość, zwiększa ich możliwości działania. Pozwala osiągnąć to, co wydaje się niemożliwe.

 

Tego jeszcze nie było w segmencie samochodów dostawczych!

Wnętrze kabiny nowego PEUGEOT PARTNERA zaskakuje wysokim standardem, dotychczas zarezerwowanym dla samochodów osobowych. Samochód jest wyposażony w nowe, przydatne i innowacyjne technologie, które ułatwiają bezpieczną i intuicyjną jazdę, a jednocześnie dostarczają kierowcy pozytywnej stymulacji.