Jeśli chcesz otrzymywać od Peugeot Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Peugeot Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj .

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Peugeot Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Modele

PEUGEOT PARTNER FURGON ELEKTRYCZNY POJAZDEM EKOLOGICZNYM ROKU

21/06/2018. Kategoria: Modele

Podczas III Międzynarodowych Targów EkoFlota, które miały miejsce 15-16 czerwca 2018 r. w Warszawie, model Peugeot Partner Furgon Elektryczny, zaprezentowany przez Peugeot Polska, został nagrodzony w plebiscycie „III Międzynarodowe Targi EkoFlota: Innowacje, Ekologia, Mobilność dla najbardziej ekologicznych i innowacyjnych pojazdów, rozwiązań oraz flot 2018 roku”.

III Międzynarodowe Targi EkoFlota były największym wydarzeniem w Europie Środkowo-Wschodniej, poświęconym tematyce ekologicznych pojazdów we flotach firmowych. Jednym z punktów programu było ogłoszenie wyników towarzyszącego targom plebiscytu w kategorii „Pojazd ekologiczny roku – kat. pojazdy dostawcze do 3,5t”. Zwycięzcą został Peugeot Partner Furgon Elektryczny.

 

Kombivan wyposażony w nowoczesny silnik elektryczny o mocy 49 kW i momencie obrotowym 200 Nm może poszczycić się zerową emisją szkodliwych gazów. Baterie litowo-jonowe o pojemności 22,5 kWh zapewniają mu zasięg ok. 170 km na jednym ładowaniu. Co ważne – są one umieszczone pod podłogą, nie zabierając cennej przestrzeni towarowej. Ładowanie baterii z domowej ładowarki trwa ok. 7,5 godziny, ale przy użyciu szybkiej ładowarki można je załadować do 80 proc. pojemności w 30 minut.