Jeśli chcesz otrzymywać od Peugeot Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Peugeot Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj .

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Peugeot Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Marka

NOWY PEUGEOT 508 FIRST EDITION - LIMITOWANA SERIA, KTÓRĄ WARTO ZAREZERWOWAĆ JUŻ DZIŚ!

06/03/2018. Kategoria: Marka

PEUGEOT zaprezentował na Salonie Samochodowym w Genewie nowego PEUGEOT 508. Po raz pierwszy przedstawił również ekskluzywną serię, która będzie oferowana w limitowanej liczbie egzemplarzy z okazji debiutu rynkowego tego modelu - nowego PEUGEOT 508 First Edition. Będzie ona dostępna w dwunastu krajach Europy. Samochody można rezerwować online. Pierwsze z nich trafią do właścicieli w październiku 2018 r.

Bezkompromisowy sedan sygnowany First Edition
Seria limitowana PEUGEOT 508 First Edition została zaprojektowana na bazie doskonale wyposażonej wersji GT. Jest oferowana w dwóch kolorach: Niebieski Dark i Czerwony Ultimate. PEUGEOT 508 First Edition to ekskluzywna wersja eleganckiego i sportowego sedana o niskiej, dynamicznej sylwetce, z agresywnym przodem i ostrą, muskularną stylistyką nadwozia.
Z zewnątrz wyróżnia się czarnym, połyskliwym obramowaniem grilla i aluminiowymi dwukolorowymi, diamentowanymi felgami 19’’ Augusta, pokrytymi lakierem Grey Dust. PEUGEOT 508 First Edition będzie dostępny z silnikiem benzynowym PureTech 225 KM lub wysokoprężnym BlueHDi 180 KM, oba z automatyczną skrzynią biegów o 8 przełożeniach EAT8.

PEUGEOT i-Cockpit® w oprawie First Edition
We wnętrzu kabiny PEUGEOT 508 First Edition zobaczymy wykonane z drewna Zebrano elementy dekoracyjne oraz tapicerkę z Alcantary® i z wysokiej klasy czarnej skóry Sellier z miedzianymi przeszyciami. Limitowana wersja nowego, bezkompromisowego sedana marki wyposażona jest w PEUGEOT i-Cockpit® obejmujący kompaktową kierownicę, cyfrowe zegary w polu widzenia drogi o przekątnej 12,3” zmożliwością personalizacji trybów wyświetlania oraz dotykowy ekran pojemnościowy 10’’ HD.
Sportowy charakter samochodu podkreślają liczne detale: koło kierownicy pokryte perforowaną skórą licową, wstawki z matowego chromu, oświetlenie ambientowe LED, aluminiowe pedały i nakładki na progi drzwi z oznakowaniem First Edition.

Nowy ultrazaawansowany technologicznie sedan PEUGEOT
PEUGEOT 508 First Edition jest wyposażony w technologie najnowszej generacji. Imponuje liczbą dostępnych systemów wspomagania prowadzenia. Wyposażony jest między innymi w unikatowy wtym segmencie system noktowizyjny Night Vision, który wykrywa żywe istoty przed samochodem w nocy.
Dostępne są również: ładowanie indukcyjne smartfonów oraz radio cyfrowe i pojemnościowy ekran dotykowy 10” HD wraz z nawigacją 3D online z systemem rozpoznawania mowy i dostępem do bogatej oferty usług mobilnych TomTom® (informacje o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym, cenach paliw, parkingach, pogodzie, wyszukiwanie punktów POI).