Jeśli chcesz otrzymywać od Peugeot Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Peugeot Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj .

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Peugeot Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Modele

PEUGEOT RIFTER 4x4 CONCEPT na szlaku pełnym przygód

21/02/2018. Kategoria: Modele

Podczas premiery na targach motoryzacyjnych w Genewie nowy PEUGEOT RIFTER przyciągnie wzrok świetlistym lakierem i zaprosi w podróż aż do gwiazd.

PEUGEOT RIFTER 4x4 CONCEPT to samochód zaprojektowany z myślą o podróżach po bezkresnych przestrzeniach. Wyróżnia się przykuwającą wzrok, wyrazistą stylistyką.

Wyposażony w napęd na cztery koła, specjalne opony i z prześwitem zwiększonym o 80 mm, został zaprojektowany z myślą o przygodach poza utartymi szklakami.

Elementami wyposażenia są namiot Overland, który podczas wędrówki możemy rozłożyć na dachu po zachodzie słońca oraz najnowszy model elektrycznego roweru górskiego PEUGEOT eM02 FS Powertube z akumulatorem wbudowanym w ramę – idealne rozwiązanie, aby lepiej poznać okolicę.

„Model koncepcyjny RIFTER 4X4 CONCEPT jest uniwersalnym i niezawodnym samochodem o niezwykle nowoczesnej i wyrazistej stylistyce, którą podkreślają kontrastowe zestawienia barw i materiałów”.

Keith RYDER, kierownik ds. stylu PEUGEOT RIFTER