Jeśli chcesz otrzymywać od Peugeot Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Peugeot Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj .

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Peugeot Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Marka dsdv

Urząd antymonopolowy UE zatwierdził przejęcie spółek finansowych Opel i Vauxhall przez Grupę PSA i BNP Paribas

10/08/2017. Kategoria: Marka

Komisja Europejska wydała zgodę na przejęcie przez Grupę PSA i BNP Paribas spółek finansowych Opla/Vauxhalla.

Informacja o projekcie przejęcia i strategicznej współpracy z markami Opla i Vauxhalla została przekazana 6 marca 2017 roku.

W realizacji projektu zostanie wykorzystane doświadczenie Banku PSA Finance oraz BNP Paribas Personal Finance w zakresie finansowania sprzedaży samochodów. Celem jest zapewnienie lepszej obsługi klientom i koncesjonerom firm Opel i Vauxhall oraz wsparcie rozwoju obu marek.

Projekt przejęcia wymaga również zatwierdzenia przez europejskie organy nadzoru bankowego. Decyzji w tej sprawie spodziewamy się w drugim półroczu 2017.

„Dziś pokonaliśmy ważny etap dla wszystkich członków naszego zespołu, którzy od wielu miesięcy pracują nad tym projektem”, wyjaśnia Laurent David, dyrektor generalny BNP Paribas Personal Finance. „Obecnie koncentrujemy się na realizacji pozostałych warunków niezbędnych do sfinalizowania transakcji zaplanowanej przed końcem roku”, dodaje Rémy Bayle, dyrektor generalny banku Banque PSA Finance.